XX. Konference Karlovarské právnické dny

7.-9.6.2012

Jubilejného ročníka konferencie sa zúčastnilo takmer 150 právnikov z troch krajín a mnohých odborných profesií. Prevládali najmä členovia ČAK, ale zúčastnili sa i mnohí advokáti zo Slovenska a z Nemecka. V sobotu 9.6.2012 po takmer šesťhodinovom výklade princípov nového občianskeho zákonníka ČR a podnetnej diskusii s jeho hlavným tvorcom prof.JUDr.Eliášom a s Doc.JUDr.Havlom, Prof.JUDr.Dědičom a JUDr.Lasákom bola konferencia ukončená.

V rámci slávnostnej recepcie usporiadanej v rámci tejto jubilejnej konferencie boli odovzdané tradičné ocenenia. Na základe nominácií významných právnických osobností z ČR a SR, porota udelila Autorskú cenu za najlepšiu odbornú monografiu ČR knihe \"Vnitrostátní aplikace práva Evropské unie\" autorov Bobek, Bříza, Komárek. Autorskú cenu za najlepšiu odbornú monografiu v SR získala \"Zmluvná pokuta\" od Oľgy Ovečkovej.

viac...

 


Úvod »Správne právo»Správne právo a verejná správa » Správny poriadok, komentár


        

Správny poriadok, komentár

Soňa Košičiarová - vyd. Heuréka

img

 

Dostupnosť: vypredané
Číslo produktu: HE2141
Výrobca: Heuréka
Rok vydania: 2004
Počet strán: 322
Väzba: mäkká
EAN kod: 9788089122141
cena v predajni 12,98 €
cena v e-shope:
12,33 €

Kompletné špecifikácie

Komentár k zákonu č.71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) po novele vykonanej zákonom č.138/2004 Z.z. s účinnosťou od 1.januára 2004 doplnený súvisiacimi ustanoveniami, ktorý upravuje konanie v oblasti verejnej správy a rozhodovanie orgánov verejnej správy.

 

 

 

Ďalšie Knihy vydavateľstva Heuréka

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

comment

MGRiYTA2